Letištní transfery z celé Evropy

Letištní transfery jsou v našem oboru prioritou. Rádi vám přistavíme vůz s řidičem na pražské i brněnské letiště, ale i po celé Evropě. Mezi nejvyúživanější jsou transfery z letišť Mnichov, Vídeň, Berlín, Drážďany, Frankfurt nebo Bratislava. Tyto destinace jsou velmi dobře realizovatelné. Jedná se o cesty do Prahy, které trvají do 4 hodin cesty a cena transferů je někdy pod náklady za letenky a klient se mnohem dříve dostane do Prahy nebo Brna.

Mezi nejvyúživanější jsou pro nás transfery z pražského letiště do centra Prahy a po celé ČR. Mezi naše klienty patří především lidé, kteří mají cestování v popisu práce a rádi využíjí našich profesionálních služeb po dlouhém a náročném dni na cestách.

Jak vše funguje? Pošlete nám objednávku a náš řidič vás vyzvedne v příletové hale jakohokoliv letiště v České republice a odveze vás dle vašeho požadavku. Ve vozech je neustále denní tisk a nealko nápoje. Dle přání může řidič dodat do vozu cokoliv dle přání Klienta.

Objednávky můžete realizovat telefonicky, emailem nebo sms. Kontakt pro telefonické a sms objednání je na 777/607 206 nebo 602/342 877. Emailové objednávky na .

Napište nám vaše požadavky

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail.

Tisknout